Epson Cleaning Cartridge 150 ml - T6420
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 310 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product name | Cleaning Cartridge 150 ml - T6420 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

